شروع نووا...

NOVA CABINET

نووا در سال ۱۴۰۰ توسط تیم متخصص و حرفه‌ای تاسیس شد. هدف آن تعیین استانداردهای جدید در زمینه دکوراسیون داخلی شامل انواع کابینت، کلوزت و تخت خواب تاشو سفارشی، نوآوری و خدمات طراحی، اجرا و نصب به مشتریان است. تیم فنی و طراحی نووآ در مدت کوتاهی توانسته است نام خود را با طراحی و ارائه خدمات در سطح بین‌المللی در میان بزرگان این صنعت بر سر زبان‌ها بی‌اندازد.

نووآ افتخار دارد در بخش‌های مختلف سازمان خود از فارغ التحصیلان برجسته‌ی دانشگاهی استفاده نماید.

 

شرکت نووا را بهتر بشناسیدشرکت نوا جهت بهبود کیفیت از تیم‌های مختلفی مانند طراحان مجرب، بازاریابی حرفه‌ای، استاندارد‌سازی، کنترل کیفیت، مهندسان فنی، مشاوره و فروش برای ارائه خدمات عالی استفاده می‌کند. یکی از رسالت‌هایی که در نووآ برای خود تعریف کرده این است که خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان برسد تا رضایت‌مندی حداکثری ایجاد شود. آنچه رضایت‌مندی حداکثری شما از کیفیت و نحوه‌ی انجام کار ماست، بزرگ‌ترین بستر تبلیغاتی است که ما در نووآ به داشتن آن افتخار می‌کنیم. شاید جالب باشد که بدآنید کلیه تجهیزات ساخت کابینت، کلوزت، تخت خواب تاشو و غیره در نووآ جزو بروزترین دستگاه‌های دنیا هستند.


نوآ تلاش می‌کند مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا و همچنین در نظر گرفتن سلیقه‌ی ایرانی، اقدام به تولید محصولات مختلفی چون کابینت اداری، کابینت تجاری، تخت خواب تخت شو و سایر تجهیزات مورد نیاز برای منازل و فضای اداری نماید. برند نوآ، در نظر دارد که با استفاده از متخصصین و صنعت گران داخلی و بروزترین دستگاه‌های برش و ساخت، در سال‌های آتی خود را به عنوان یکی از پیشروترین برندهای طراحی و تولید کابینت و تخت خواب تخت شو مطرح نماید. چشم‌انداز ما ایجاد محیطی زیبا، مدرن و مطابق با استانداردهای بروز دنیاست.